ŚLUBOWANIE KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SKIBNIEWIE

22 października 2020 r. uczniowie kl. I zostali w obecności pani Dyrektor Wiesławy Kapusty, wychowawczyni i rodziców uroczyście pasowani na uczniów, oficjalnie dołączyli do społeczności szkoły podstawowej w Skibniewie. Pierwszaki z zaangażowaniem i przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Maja Buczyńska i Miłosz Grelik z klasy III serdecznie powitali młodszych kolegów i życzyli im samych dobrych ocen. Po uroczystym Ślubowaniu każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki, które ufundował Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim. Na koniec uroczystości pani Dyrektor pochwaliła wszystkich za piękny występ oraz życzyła im sukcesów, bardzo dobrych ocen, a Rodzicom pogratulowała mądrych, zaangażowanych dzieci i obiecała wsparcie w wychowaniu. Życzyła wiele wytrwałości w wychowywaniu młodego pokolenia, które właśnie rozpoczęło ,,cudowną podróż w świecie nauki.”

Anna Miklas