PRZEDSZKOLIADA

27 lutego 2020 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim, odbył się I Etap XII edycji Przedszkoliady. Wzięło w niej udział siedem drużyn reprezentujących przedszkola z terenu powiatu sokołowskiego. Była wśród nich dwunastoosobowa drużyna przedszkolaków ze Skibniewa.

Dzieci z wielkim zapałem przystępowały do każdej z siedmiu przygotowanych przez organizatorów konkurencji: „Powiązane nogi”, „Prowadzenie piłki kijem”, „Toczenie piłki”, „Skoki po wysepkach”, „Jazda na platformie”, „Sadzenie drzewek”, „Tor przeszkód”. Wykazywały się przy tym dobrą koncentracją, szybkością i zwinnością.

Udział w zawodach przyniósł im wiele radości. Z niecierpliwością czekają na kolejne etapy Przedszkoliady.

E. Derlicka