UDZIAŁ UCZNIÓW ZE SKIBNIEWA W MIĘDZYSZKOLNYM MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU SZACHOWYM W Z O W MOKOBODACH

7 grudnia uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej w Skibniewie ( Wiktoria Klukowska, Zuzanna Buczyńska, Olga Maleszewska i Hubert Skonieczny), po raz drugi wzięli udział w Międzyszkolnym, tym razem Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Z. O. w Mokobodach. Uczniowie rozegrali 7 rund po 15 minut, z których polowa zakończyła się wygraną. Nad przebiegiem turnieju czuwał sędzia Adam Pękała. Turniej był poważnym wyzwaniem, ponieważ dopuszczalny był tylko 1 błąd, a dzieci z kl. III rywalizowali np. z uczniami z kl. V. Wielu z nich posiadało już kategorie szachowe. Cała czwórka zdobyła po 3 punkty. Najważniejsze jest to, że mogli ze sobą rywalizować, porównywać swoje umiejętności i zdobywać nowe, cenne doświadczenia. Otrzymali dyplomy, a także upominki od Św. Mikołaja. Dziękujemy p. Dyrektor oraz nauczycielom ZO w Mokobodach za tak gościnne przyjęcie, a uczniom życzymy dalszych sukcesów.