Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Żegnaj klaso, żegnaj szkoło !

28 czerwca 2013 roku o godzinie 9 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor Wiesława Kapusta krótko podsumowała mijający rok szkolny oraz podziękowała nauczycielom i uczniom za wysiłek włożony w trud nauczania i uczenia się. Potem nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i nagród książkowych najlepszym uczniom. Pani dyrektor Wiesława Kapusta wraz z zastępcą panią Małgorzatą Filiks gratulowały wyróżnionym celujących i bardzo dobrych wyników w nauce. Rodzice najlepszych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne i podziękowania za trud włożony w wychowanie swych pociech.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom słonecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły drugiego września. Następnie oddała głos uczniom klasy VI, którzy zaprosili nas do klasy szkolnej na pełną humoru lekcję oraz zaśpiewali piosenki, wprowadzające wszystkich w wakacyjny nastrój.

Po części oficjalnej nastąpiły spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

O godz. 10. 00 odbyła się Msza św., a o godz. 11. 00 pożegnać się ze szkołą przyszli uczniowie gimnazjum.

Po części oficjalnej, na którą złożyły się:

- przemówienia pani dyrektor Wiesławy Kapusty i sekretarza Gminy Sokołów Podlaski – p. Wiktora Osika,

- podziękowania za kolejny rok szkolny,

- wręczenie nagród, świadectw z wyróżnieniem, listów gratulacyjnych

i życzenia – wspaniałych, słonecznych wakacji,

glos zabrali uczniowie klasy III Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Skibniewie, którzy 28 czerwca 2013 r. przyszli do szkoły nie tylko po odbiór świadectw ukończenia kolejnego etapu kształcenia, ale także po to, by podziękować wszystkim, którzy pracowali z nimi i nad nimi i przeprosić wszystkich za wszelkie swawole, niewłaściwe zachowania, kłamstwa, lenistwo itp.

Trzecioklasiści, których występ rozpoczął się słowami „Ostatni raz z moją klasą …”  z repertuaru grupy Manchester wyrazili swą  wdzięczność dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły ciepłym słowem, kwiatkami i zabawnymi wierszykami ułożonymi na cześć tych, którym wiele zawdzięczają. Zaprosili wszystkich na prezentację , by raz jeszcze wrócić wspomnieniami do wspólnie spędzonych chwil w ciągu ostatnich 12 lat.

Na zakończenie części artystycznej mikrofon przejęli przedstawiciele najstarszej klasy w szkole – drugoklasiści,  by z humorem,  po koleżeńsku pożegnać starszych kolegów i koleżanki, przyznając im oryginalne odznaczenia, medale i ordery  i życzyć prawdziwych sukcesów i odznaczeń oraz wszystkiego, co najlepsze w nowej szkole. I tak miło, w przyjemnej atmosferze zaczęły się

W A K A C J E !