Wycieczka do Warszawy

Piątego października uczniowie klas I,II i III gimnazjum oraz klasy VI szkoły podstawowej byli na wycieczce w Warszawie. W teatrze Rampa obejrzeli spektakl „Rękodzieło artystyczne”, w którym grały jedynie dłonie i przedramiona aktorów. Po przedstawieniu odbyło się spotkanie z reżyserem oraz warsztaty dla uczniów.
Następnym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia i eksperymenty.

Największą atrakcją wycieczki okazał się Park Linowy, w którym uczniowie pokonywali trasę zbudowaną z lin, zawieszoną 4 m nad ziemią. Emocji nie zabrakło! Odwagą i sprawnością fizyczną popisała się p. Mariola Pogorzelska, która bez problemu pokonała trudną trasę.