XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2013 r. WOŚP zagrała w Skibniewie, po raz pierwszy jako samodzielny sztab, który skupiał 15 wolontariuszy: 10 uczniów Zespołu Oświatowego w Skibniewie i 5 uczniów  Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Niecieczy. Jak co roku nasi wolontariusze stanęli na wysokości zadania, wykazując się odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Nad ich bezpieczeństwem czuwali  nauczyciele Zespołu Oświatowego w Skibniewie (I. Olędzka, E. Smolik, A. Borkowska, J. Próchenko) i sokołowscy policjanci, którym serdecznie dziękujemy.

Podziękowania składamy również  wszystkim ludziom dobrej woli, którzy się do nas przyłączyli i wsparli akcję  „DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW”. Dzięki ich życzliwości i ofiarności udało nam się zebrać  kwotę 2 680, 76 zł . W Niecieczy – 970, 21 zł, w Skibniewie -  1598, 50

Podczas licytacji gadżetów, która odbyła się w Skibniewie w dniu 10 stycznia 2013 r. zgromadzano 112 zł. Największym zainteresowaniem cieszyła  się koszulka z logo WOŚP, wylicytowana przez uczennicę Gimnazjum Nr 2 w Skibniewie za 65 zł.