Wigilia szkolna

„Bóg się rodzi w naszych sercach.” Te słowa stały się mottem jasełek przygotowanych w tym roku przez uczniów Zespołu Oświatowego w Skibniewie.

Po raz kolejny przeżywaliśmy cud narodzin Chrystusa. Towarzyszyliśmy Marii i Józefowi w poszukiwaniu noclegu, wraz z pasterzami podążaliśmy do stajenki, aby przywitać Pana. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

Na uroczystości byli obecni zaproszeni goście: Ksiądz Proboszcz Franciszek Szulak oraz emerytowani nauczyciele. Pani Dyrektor Wiesława Kapusta złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne. Nie zabrakło wzruszeń podczas łamania się opłatkiem.

Na zakończenie przy wigilijnym stole wspólnie zasiedli zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie klasy VI wraz z rodzicami, którzy przygotowali wieczerzę.

Aleksandra Siedlecka