Wycieczka do Warszawy

29 maja uczniowie kl. „0” i „I” byli na wycieczce w Warszawie. Najpierw obejrzeli przedstawienie kukiełkowe w Teatrze Baj pt. „Słońce w Dolinie Muminków”. W ZOO podziwiali egzotyczne zwierzęta – hipopotama, żyrafy, krokodyle, słonie, lwy, tygrysy, ale największe wrażenie na dzieciach zrobiły małpy. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście, gdzie uczniowie zobaczyli kamieniczki, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta III Wazy, Pomnik Małego Powstańca. Pod pomnikiem Syrenki w rynku był czas na zdjęcia, a także na zakup pamiątek. Przed Grobem Nieznanego Żołnierza dzieci miały okazje zobaczyć honorowa odprawę warty, co szczególnie podobało się chłopcom. W drodze powrotnej – oczywiście McDonald’s i zabawa na placu zabaw.
       Wycieczka była bardzo udana. Dzieci wróciły pełne wrażeń i z niecierpliwością czekają na następny wyjazd.

Agnieszka Borkowska