Gminny konkurs "Stop uzależnieniom"

Dnia 3.06.2013 r. w sali kinowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu gminnego „Stop uzależnieniom” (etap gimnazjalny). Konkurs zorganizowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokołowie Podlaskim, a jego celem było zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające z sięgania przez młodzież po alkohol, narkotyki i papierosy oraz angażowanie się
w zachowania szkodzące zdrowiu. Młodzież wykonała prace w formie prezentacji multimedialnej i filmu.
            Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli I i II miejsce:
I miejsce zajęli uczniowie z klasy trzeciej:  Dominika Częścik, Marlena Maleszewska, Kamil Harasim, Mateusz Pogorzelski, Łukasz Remiszewski, II miejsce zajęły uczennice klasy pierwszej: Klaudia i Weronika Harasim.

Nagrody i dyplomy wręczał laureatom Wójt Gminy, p. Marcin Pasik. Następnie uczestnicy obejrzeli film „Iron Man 3” (3D), a potem udali się na pizzę do pizzerii.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej kreatywności!!!