Spartakiada - etap I

Dnia 24 stycznia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Sokołowskich Igrzyskach Dzieci klas I – III szkół podstawowych 2013 etap I -„Gry i zabawy”.

Dzieci bardzo wytrwale przygotowywały się do tych zawodów już od dłuższego czasu. Każda klasa ze swoim nauczycielem trenowała, aby osiągnąć jak najlepszą formę i zdobyć możliwie najwięcej punktów podczas zabaw na sali gimnastycznej w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

Naszym hasłem było „Czy wygramy czy przegramy najważniejsze, że zagramy!”. Nauczyciele naszej szkoły starają się wpajać dzieciom zasadę „fair play”, jak też to, że najważniejsza jest dobra zabawa, co podkreśla też główny organizator pan Mariusz Świerk.

Wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń.

Małgorzata Patejko