Ślubowanie pierwszoklasistów

30. września 2011 r. klasa I pod przewodnictwem wychowawców, p. Anny Miklas i
p. Iwony Olędzkiej została uroczyście włączona w grono uczniów Zespołu Oświatowego
w Skibniewie.

Uczniowie kl. I zaprezentowały ciekawą część artystyczną. Choć klasa ta liczy tylko 10 osób i jest oddziałem integracyjnym to publiczność (klasy II-VI i ich nauczyciele i wychowawcy) nagrodzili ich gromkimi brawami. Dyrektor Marek Pogorzelski dotknięciem symbolicznego ołówka pasował każdego pierwszaka na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar Zespołu Oświatowego w Skibniewie. Każdy z nich odcisnął swój kciuk w kronice szkoły. Po przeżyciach związanych ze ślubowaniem uczniowie kl. I wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do swojej klasy na słodki poczęstunek.