Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września o godzinie 900 rozpoczęła się uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny 2011/2012. Na wstępie dyrektor szkoły powitał całą społeczność szkolną, rodziców oraz gości na czele z przedstawicielem organu prowadzącego szkołę – kierownik GZEAS w Sokołowie Podlaskim Urszulą  Rozbicką i ks. proboszczem Franciszkiem Szulakiem.
W trakcie przemówienia wymienił najważniejsze zmiany jakie czekają nas w nowym roku szkolnym (nowa forma egzaminu gimnazjalnego, praca zespołów ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej). Zapoznał też zebranych z treścią listów Ministra Oświaty p. Katarzyny Hall, Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Karola Semika, Rzecznika Praw Dziecka p. Marka Michalaka. Na koniec wszystkim uczniom życzył sukcesów w nowym roku szkolnym.