W dniu 13 lutego 2012r w naszej szkole rozpoczęła się realizacja projektu „Zajęcia dodatkowe wspierające indywidualizację procesu nauczania w szkołach podstawowych w Gminie Sokołów Podlaski”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.  Są to:

1. „Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także

zagrożonych ryzykiem dysleksji”

2. „Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych”

3. „Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów wybitnie zdolnych, ze szczególnym

uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych”

4. „Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych artystycznie”

Na zajęcia uczęszczają dzieci z klas I-III. Zajęcia uatrakcyjnia wiele ciekawych pomocy dydaktycznych, których szkoła nie zakupiłaby bez realizacji tego projektu. Podczas tych zajęć nauka odbywa się m. in. przez zabawę co sprawia, że uczniowie chętnie na nie uczęszczają.

NAUCZYCIELKI  EDUKACJI  WCZESNOSZKOLNEJ