„Jestem Mistrzem”

15.04.2008 r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej wiedzy „Jestem Mistrzem” adresowany do uczniów najmłodszych klas z terenu gminy. O tytuł walczyło pięć drużyn ze szkół podstawowych z miejscowości: Czerwonka, Grochów, Przywózki, Nowa Wieś i Skibniew.

Uczestników konkursu wspierali opiekunowie, a nad przebiegiem turnieju czuwało jury w składzie: pani Urszula Rozbicka – kierownik GZEAS-u w Sokołowie Podlaskim, dyrektor ZO w Skibniewie – pan Marek Pogorzelski oraz pani Joanna Próchenko.

Ekipy w trzyosobowym składzie miały do rozwiązania 12 zadań, które obejmowały wiedzę polonistyczną, matematyczną, środowiskową oraz ćwiczenia zręcznościowe.

Tytuł mistrzowski oraz puchar przechodni Dyrektora ZO w Skibniewie wywalczyła drużyna ze Skibniewa w składzie: Natalia Zawistowska kl. IIIb, Klaudia Siedlecka kl. IIIa, Magda Gęsina kl. IIIa. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Nowej Wsi, a trzecie uczniowie z Grochowa.
Sponsorem imprezy był Wójt Gminy Sokołów Podlaski – pan R. Domański.

Na zakończenie uczniowie klas II i III pod kierunkiem pań Edyty Smolik i Małgorzaty Patejko zaprezentowali przedstawienie „Od bajki do bajki”. Występ młodych aktorów został nagrodzony gromkimi brawami.