Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
"СЕГОДНЯ ДЕТИ ЗАВТРА НАРОД"

W maju 2013 roku w Biłgoraju nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego «СЕГОДНЯ ДЕТИ ЗАВТРА НАРОД» poświęconego 100 rocznicy urodzin Sergieja Michałkowa.

Organizatorem konkursu było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących im. ONZ w Biłgoraju.

Konkurs skierowany był do uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Tematyka prac plastycznych dotyczyła twórczości S.Michałkowa – rosyjskiego pisarza, autora hymnu Rosji, jak również bajek i wierszy dla dzieci, a technika rysunku wybierana była przez uczestników dowolnie.

Reprezentujący naszą szkołę Radosław Żochowski - uczeń III klasy gimnazjum został przez jury wyróżniony i otrzymał dyplom.

Gratulujemy!

Małgorzata Kownacka