Kajakiem po Liwcu

W dniu 26 czerwca 2013 r. odbył się spływ kajakowy Liwcem, w którym uczestniczyli uczniowie kl. II  i III gimnazjum  pod czujną  opieką p. Joanny Próchenko, p. Marka Pogorzelskiego i dwóch ratowników. Trasę Wyszków  - Liw  udało nam się pokonać w rekordowym tempie ( 3 godz. z postojem na Sowiej Górze), bo dwudziestoosobowa grupa uczestników była bardzo sprawna i świetnie poradziła sobie ze wszystkimi czyhającymi na naszej drodze przeszkodami, którymi zaskoczyła nas natura. Trzeba było solidnie popracować wiosłami, wykazać się refleksem, umiejętnością sterowania i wykonania podstawowych manewrów na wodzie. Ale warto było aktywnie spędzić czas i  pokazać sobie i innym, że potrafimy i chcemy więcej , dalej… więc może  w przyszłym roku szkolnym czas ruszyć na dłuższy spływ?