Dzień Nauczyciela 2012

Dnia 12 X 2012r.w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Po wystąpieniu Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia, Samorząd Uczniowski przygotował obchody składające się z dwóch części. W pierwszej zaprezentowany został krótki program artystyczny dotyczący pracy nauczyciela, przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej. Drugą część stanowił program gimnazjalistów pod hasłem „Sowy 2012”. Po wcześniejszym rozstrzygnięciu ankiety  w 5 kategoriach dotyczących kontaktów nauczyciela z uczniami wyłoniono zwycięzców, których uczniowie nagrodzili dyplomami i gromkimi brawami. Symbolem wdzięczności były czerwone róże, które młodzież wręczyła pedagogom.

Iwona Olędzka
Urszula Młynarczuk