Choinka szkolna

W sobotę, 19 stycznia w Zespole Oświatowym w Skibniewie zorganizowano zabawę choinkową. Bal odbywał się w trzech grupach wiekowych:

·         Przedszkole i klasy I-III

·         Szkoła podstawowa

·         Gimnazjum

Dzień przed rozpoczęciem zabawy uczniowie wraz z opiekunami udekorowali salę, wkładając w to dużo wysiłku.

Dzieci bawiły się w pięknych strojach karnawałowych przygotowanych przez rodziców, którzy również przyszli zobaczyć swoje pociechy. Wszyscy uczniowie wspaniale bawili się wraz z nauczycielami.

Najmłodsi zakończyli zabawę o godzinie 15.00, a uczniowie z gimnazjum natomiast bawili się do godz. 21.00. Po zakończonej zabawie choinkowej uczniowie bezpiecznie wrócili do swoich domów pod opieką rodziców.

Podczas trwania dyskoteki uczniowie mieli poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom za ich pracę.

Małgorzata Patejko

Renata Pliszka