Choinka szkolna

Karnawał, to czas zabaw i spędzania czasu z przyjaciółmi. 10 stycznia 2009 roku w Skibniewie odbyła się dyskoteka choinkowa dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali rozpoczęcia imprezy, ponieważ jest to jedna z nielicznych uroczystości w której uczestniczą prawie wszyscy uczniowie.

Dzień przed rozpoczęciem zabawy rozpoczęto przygotowania. Uczniowie klas gimnazjalnych udekorowali salę gimnastyczną ogromną ilością balonów i kolorowych światełek.

Wspólną zabawę choinkową rozpoczęły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej z wychowawcami. Dzieci bawiły się w rytm przebojów polskich i zagranicznych wykonawców.  Po męczących i wyczerpujących tańcach był czas na mały poczęstunek i odpoczynek przed dalszą zabawą.

Później bawiły się dzieci starsze z klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Dla nich również przygotowano posiłek, aby zregenerowali swoje nadwyrężone tańcem i wspólną zabawą siły.

Ostatnią grupa dyskotekowiczów byli uczniowie naszego Gimnazjum. Bawili się oni do godziny 21:30, po czym wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek, aby nabrać sił na kolejną szkolną dyskotekę.