Andrzejki 2009

W czwartek, 26 listopada 2009 roku, w naszej szkole odbyły się „andrzejki”. Jedną z atrakcji wieczoru była gala „Wybory Miss i Mistera gimnazjum”. Po ciężkich zmaganiach, publiczność podjęła decyzję by ten zaszczytny tytuł nadać dwóm uczniom klasy 3b! Misterem został Arkadiusz Kotowski, natomiast tytuł Miss przypadł tajemniczej „Rudej Grażynie” w rolę której wcielił się Jacek Wojewódzki, zdobywając tym samym serca żeńskiej i męskiej części publiczności ;). Podczas gali mieliśmy okazję podziwiać nasze urodziwe dziewczęta z klas 3a i 3b w pokazie mody obciachowej „Kicz Faszyn Szoł”. Główną gwiazdą programu był zespół „DŻAST FOR” w składzie: Mała Sowa (Mariusz Supeł, kl.3a), Prezes (Sebastian Lipiński, kl.3a), Głazu (Przemek Kamiński, kl.3a) i Alvaro (Albert Rytel, kl.3a). Chłopcy spisali się na medal, dokonując przezabawnej parodii tzw. boysband-ów. Brawo chłopaki!