"Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"

2 czerwca 2016 roku odbyło się podsumowanie VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci organizowanego przez PT KRUS w Sokołowie Podlaskim "BEZPIECZNIE NA WSI - NIEBEZPIECZNE ATRAKCJE W WAKACJE".

Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań  związanych z pracą i zabawą  na terenach wiejskich,  ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występującym latem.

Komisja konkursowa, doceniła walory estetyczne, trafne przedstawienie tematu pracy Wiktorii Karpińskiej uczennicy klasy I B Szkoły Podstawowej w Skibniewie przyznając jej zaszczytne  I miejsce w kategorii klas 0-III szkoły podstawowej.

Wiktoria otrzymała dyplom i wspaniałe nagrody. Jej praca również została przekazana do Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie organizującego II (wojewódzki) etap konkursu.

Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iwona Olędzka