Eliminacje gminne konkursu recytatorskiego

17 maja 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie odbyły się eliminacje gminne XXXIII Konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

w kategorii klas I - III: Rafał Kosowski z kl. II oraz Małgorzata Buczyńska i Zuzanna Skibniewska z  kl. III; zaś w kategorii klas IV - VI; Gabriela Jaczewska  z kl. VI.

Jury (w składzie: Edyta Andryszczyk, Anna Wyszomirska i Monika Rzążewska) po wysłuchaniu prezentowanych wierszy i fragmentów prozy spośród 20 uczestników konkursu wybrało 6 uczennic, które będą reprezentować  gminę na eliminacjach powiatowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

Wśród nagrodzonych znalazły się dwie nasze recytatorki - Małgorzata Buczyńska i Gabriela Jaczewska, które zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Próchenko