Jasełka

„Zawsze ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata i wyciągniesz do niego rękę – jest Boże Narodzenie…”. Tymi słowami uczniowie z Zespołu Oświatowego w Skibniewie rozpoczęli Jasełka wprowadzając nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

W tradycyjnych Jasełkach uczestniczyła cała społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Wiesława Kapusta złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne. Nie zabrakło wzruszeń podczas łamania się opłatkiem.

Rozstrzygnięty został konkurs na świąteczną dekorację klasy, przygotowany przez samorząd szkolny. Pani Dyrektor wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego wręczyła nagrody.

Potem, jak w poprzednich latach, w stołówce szkolnej odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie klasy VI z rodzicami, którzy przygotowali tradycyjne wigilijne potrawy.

W tym szczególnym dniu połączyło nas wspólne śpiewanie kolęd.