V Powiatowy konkurs na ozdobę świąteczną

W piątek 18. 12. 2015 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niecieczy odbyło się uroczyste podsumowanie V Powiatowego konkursu na ozdobę świąteczną. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli powiatu sokołowskiego.

Dzieci ze szkoły w Niecieczy wprowadziły nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia poprzez zaprezentowanie tradycyjnych jasełek. Pan Marek Ratyński, dyrektor szkoły, podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, pomysłowość, wkład pracy oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Laureatom wręczył nagrody

i dyplomy ufundowane przez starostę Powiatu Sokołowskiego pana Leszka Iwaniuka.

Z ogromną radością przyjęliśmy widomość, iż w kategorii klas I – III szkoły podstawowej zwyciężyły uczennice z klasy IB naszej szkoły:

I miejsce - Julia Retko

II  miejsce - Wiktoria Karpińska

W kategorii wiekowej – dzieci przedszkolne i grupy „0”:

II miejsce  - Wiktoria Klukowska

III miejsce -  Zuzanna Buczyńska

Obu Wiktoriom, Julce i Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iwona Olędzka