Hej kolęda, kolęda...

Choć Święta Bożego Narodzenia przed nami, ich magia powoli wkracza w progi naszej szkoły i w nasze serca.

W piątek 4 grudnia w Zespole Oświatowym w Skibniewie rozbrzmiewały piękne nuty kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek. To uczestnicy konkursu muzycznego ,, W oczekiwaniu na święta” wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Na tegoroczny konkurs zgłosiło się wielu uczestników, którzy reprezentowali wysoki poziom artystyczny.

Jury w składzie: p. Joanna Próchenko, p. Małgorzata Patejko,
p. Małgorzata Jóźwiuk, p. Agnieszka Borkowska, biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, poprawność wykonania, dobór repertuaru wytypowało zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych:

I kategoria – Maja Gołębiewska - klasa 0,
 II - Otylia Grelik – klasa II,
 III - Gabriela Jaczewska - klasa VI,
 IV - Martyna Mąka - klasa III gimnazjum.

Na Gminnym Konkursie Muzycznym w Czerwonce, który odbył się  10 grudnia  naszą szkołę reprezentował nieco zmieniony skład – Maję zastąpiła Róża Kuć z klasy 0, a Gabrysię – Natalia Paprocka z klasy IV, które równie pięknie zaprezentowały swoje wokalne umiejętności. Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Wójta Gminy  Sokołów Podlaski pana Marcina Pasika.

Agnieszka Borkowska