Andrzejki 2015

26 listopada2015 roku odbyła się impreza andrzejkowa, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zabawa była podzielona na dwa etapy. Od godziny 13.00 do 16.30 bawili się uczniowie młodszych klas i przedszkolaki . Natomiast od godziny 16.30 do 20.00, przy nutach tanecznej muzyki disko, tańczyli uczniowie klas V-VI i gimnazjum.

Podczas trwania zabawy  istniała możliwość skorzystania ze szkolnego bufetu. Dzięki zaangażowaniu niektórych uczniów można było również odwiedzić „pokój wróżb” i dowiedzieć się co nieco o swojej przyszłości. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się też „usługa” malowania twarzy. Po zakończonej zabawie zadowoleni uczniowie wrócili bezpiecznie do swych domów.