Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września o godzinie 10 w nowej sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego w Skibniewie zgromadzili się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, aby zainaugurować rok szkolny 2015/2016.

Pani dyrektor Wiesława Kapusta serdecznie wszystkich  powitała, a szczególnie pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Życzyła uczniom sukcesów w nauce i wyraziła przekonanie, że będzie to dobry rok dla naszej placówki.

Po części oficjalnej uczniowie kl. II i V szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjum zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło wspomnień z wakacji oi żartobliwych porad dla uczniów na rozpoczynający się rok szkolny.

Na zakończenie Pani Dyrektor  podziękowała wszystkim obecnym, a uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.