Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

„ Znowu razem” – tym hasłem powitaliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. kanonik Franciszek Szulak , pani Urszula Rozbicka – kierownik GZEAS w Sokołowie Podlaskim oraz licznie zgromadzeni rodzice.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęła pani dyrektor – Wiesława Kapusta, witając serdecznie całą społeczność szkoły. Po raz pierwszy w tym roku usłyszeliśmy dźwięk dzwonka.

Minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar września 1939 roku.

Po części oficjalnej uczniowie z klas V, VI szkoły podstawowej i II, III gimnazjum zaprezentowali krótki program artystyczny,  radośnie witając nowy rok szkolny.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim obecnym, a uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.