Konkurs recytatorski

W dniu 7 listopada 2014 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. W konkursie wzięło udział 21 uczestników, każdy z nich  zaprezentował  wybrany wiersz poety.

Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Siedlecka, Anna Miklas, Maria Łętowska oraz   Joanna Próchenko oceniając recytację, brała pod uwagę: znajomość tekstu, wyrazistość, interpretację utworu i ogólne wrażenie artystyczne.

Podczas eliminacji gminnych, w dniu 13 listopada 2014 r., naszą szkołę reprezentowali:

·         w kategorii klas I - III

1.       Rafał Kosowski, kl. I

2.       Małgorzata Buczyńska, kl. II

·         w kategorii klas IV - VI

3.       Gabriela Jaczewska, kl. V

·         w kategorii klas gimnazjalnych

4.       Ewa Maleszewska, kl. I

5.       Aneta Gołębiewska, kl. III

Małgorzata Buczyńska i Ewa Maleszewska zakwalifikowały się do etapu powiatowego, konkursu, zdobywając II miejsce w swoich kategoriach wiekowych, zaś nasz najmłodszy reprezentant- Rafał Kosowski zajął III miejsce w gminie.

Życzymy dalszych sukcesów !