Weronika Mistrzem Ortografii

Uczennica klasy III gimnazjum - Weronika Harasim okazała się mistrzem ortografii. 16 czerwca 2015 r. zajęła I miejsce w Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół w Kosowie Lackim dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych z Kosowa Lackiego, Ceranowa, Skibniewa i Prostyni.

W konkursie, który został przeprowadzony z wykorzystaniem zestawu do zdalnego sterowania, wzięło udział 24 uczestników. W grupie finalistów konkursu znalazła się też siostra Weroniki, Klaudia Harasim, która zajęła III miejsce.

Gratulujemy naszym bliźniaczkom i mamy nadzieję, że ten sukces i atrakcyjne nagrody, jakie otrzymały dziewczyny, zachęcą innych uczniów do poznawania zasad polskiej ortografii i  doskonalenia umiejętności ortograficznych.

Joanna Próchenko