VII Gminny Konkurs Muzyczny

,, W oczekiwaniu na święta”

,, Dlaczego śpiewamy kolędy? Dlatego, żeby uczyć się miłości do Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie”. Te słowa ks. Jana Twardowskiego nabierają szczególnego znaczenia w okresie świąt Bożego Narodzenia, gdy wszyscy z niecierpliwością oczekujemy narodzin Dzieciątka.

W ten świąteczny, magiczny czas wprowadziła społeczność szkolną bardzo liczna grupa uczniów, biorąca udział w szkolnych eliminacjach konkursu muzycznego ,,W oczekiwaniu na święta”.

Laureaci szkolnego konkursu  Adrian Mąka- klasa 0 a, Aleksandra Mąka- klasa II, Gabriela Jaczewska- klasa V, Martyna Mąka- klasa II gimnazjum- zaprezentowali swoje umiejętności wokalne podczas finału VII konkursu muzycznego ,,W oczekiwaniu na święta”, zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwonce oraz Wójta Gminy Sokołów Podlaski  pana Marcina Pasika, który odbył się 11 grudnia 2014 roku w Urzędzie Gminy w Sokołowie Podlaskim.

Agnieszka Borkowska