Wspólna wycieczka dzieci i rodziców - po raz drugi

19 czerwca 2015r. uczniowie klasy III wraz z rodzicami wyjechali na wycieczkę  do Jurajskiego Parku Dinozaurów w Jurowcach koło Białegostoku. Po godzinnym spacerze ścieżką edukacyjną w Parku Dinozaurów z przewodnikiem wszyscy chętnie odpoczęliśmy przy ognisku. Na terenie Parku jest wiele atrakcji dla dzieci. Najbardziej podobał się wszystkim Autodrom i Park linowy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Karuzela Górska.  Dzieci były też na sali zabaw FIKOLAND w Białymstoku, gdzie świetnie się bawiły, a rodzice miło spędzili czas na rozmowach.

Uczniowie oszczędzali pieniądze w SKO i przeznaczyli pewną kwotę na wyjazd, robiąc tym samym prezent swoim mamom. Wycieczka podobała się wszystkim. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń.

Małgorzata Patejko