Dzień Edukacji Narodowej

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, rodzice, pedagodzy i zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. kanonik Franciszek Szulak.

Oficjalną część rozpoczęła pani dyrektor – Wiesława Kapusta. Następnie prowadząca uroczystość zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło również kwiatów i życzeń dla nauczycieli, emerytów oraz pracowników niepedagogicznych. Na koniec uczniowie wyróżnili kilkoro nauczycieli, których postawę i pracę szczególnie docenili. Wśród nagrodzonych znaleźli się: p. J. Próchenko, p. A. Siedlecka, p. M. Kownacka i p. M. Mieteń, który został uznany za najbardziej lubianego nauczyciela w 2014r.

Małgorzata Kownacka

Renata Pliszka