Choinka szkolna 2015

15 stycznia 2015 roku tradycyjnie w naszej szkole odbyła się dyskoteka choinkowa, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy uczniowie. Przygotowania do imprezy zaczęliśmy od udekorowania sali kolorowymi balonami i światełkami.

Wspólną zabawę rozpoczęły dzieci z przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej. Na tę okoliczność dzieci wystąpiły w specjalnie przygotowanych przez siebie strojach. Następnie na sali zgromadzili się uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, by w rytmie muzycznych przebojów zaprezentować swoje taneczne talenty.

Dla wszystkich uczniów podczas trwania dyskoteki przewidziany był poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Zabawę zakończyliśmy o godzinie 20.00. Zmęczeni, ale radośni i uśmiechnięci wróciliśmy bezpiecznie do domów, by zregenerować siły przed kolejnym dniem nauki w szkole.

Małgorzata Kownacka

Iwona Benedykciuk