Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo uczniów jest priorytetem każdej polskiej szkoły. Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Oświatowego im. M. Frąckowiak w Skibniewie w ciągu całego roku szkolnego 2014/ 2015 podejmowali szereg działań mających na celu zainteresowanie uczniów tematyką bezpieczeństwa, rozbudzenia świadomości występowania różnorodnych zagrożeń, a także sposobów ich unikania.

Miłym akcentem dotyczącym tej tematyki było podsumowanie XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA- TEGO OD CIEBIE KAŻDY WYMAGA, w którym prace dwu uczennic naszej szkoły zostały nagrodzone. Dominika Zawadzka z klasy I gimnazjum zajęła I miejsce w powiecie, a Weronika Buczyńska z klasy IV- III miejsce.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim uczniom udanych, bezpiecznych wakacji!!!

Agnieszka Borkowska