Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września w Zespole Oświatowym w Skibniewie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2013/2014.

Na uroczystym apelu obecni byli:  dyrekcja,  nauczyciele, uczniowie wraz z  rodzicami. Swoją obecnością zaszczycił nas również ksiądz proboszcz Franciszek Szulak. Oficjalną część uroczystości rozpoczęła pani dyrektor – Wiesława Kapusta, witając serdecznie całą społeczność szkoły. Następnie Dyrekcja zapoznała wszystkich z organizacją pracy szkoły, szczególnie uwzględniając współpracę z rodzicami. Nie zabrakło też wspomnień o ofiarach wojny, których pamięć uczciliśmy minutą ciszy.

Po części oficjalnej uczniowie: A.Kryczka, G. Jaczewska, M. Orzeł, G. Klukowska, N. Soszyńska, M. Mąka, P. Kosowska, E. Chendoszko, W. Paprocka i O. Remiszewska zaprezentowali krótki program artystyczny,  radośnie witając nowy rok szkolny.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim obecnym, a uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Małgorzata Kownacka