Spotkanie z Anną Jesień-Olichwierczuk

W październiku odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Anną Jesień. Obcowanie ze znaną sportsmenką było dość ważnym wydarzeniem dla naszych uczniów. Składało się ono z 2 części.

Pierwsza - aktywne zajęcia polegające na różnego rodzaju zabawach lekkoatletycznych, gdzie młodzież miała możliwość podpatrzenia jak wykonuje to medalistka mistrzostw świata i Europy. Naśladując  ją, z dość dobrym skutkiem, poczuli trudy wykonywanych ćwiczeń, byli zmęczeni, ale pełni uśmiechu i zadowolenia.

W drugiej część była możliwość zadania trudnych i łatwych pytań. Pani Anna opowiadała o swoich początkach w sporcie, igrzyskach, podróżach, przyjaźniach oraz swoich zamiłowaniach i pasjach,  a także o smaku zwycięstwa oraz porażki. Mówiła co dało jej uprawianie sportu i jak ukształtowało ją jako człowieka. Na koniec była możliwość uzyskania pamiątki z autografem. Spotkanie było bardzo udane.