"Jestem Mistrzem"

Już dziesiąty raz w Zespole Oświatowym w Skibniewie uczniowie klas III edukacji wczesnoszkolnej z terenu gminy Sokołów Podlaski walczyli o tytuł „Mistrza” w konkursie „Jestem Mistrzem”.,

Trzecioklasiści mogli wykazać się rozległą wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej ,przyrodniczej, a także umiejętnością pracy w zespole, która jest bardzo ważna   i należy kształcić ją już od najmłodszych lat. Uczniowie chętnie biorą udział w zmaganiach, gdyż tytuł konkursu jest zaszczytem dla drużyny, szkoły i rodziców. Turniej prowadziła pani Agnieszka Borkowska. Konkurs składał się  z dziewięciu zadań i po zakończeniu każdego z nich, zespoły otrzymywały punkty. Końcowa suma punktów decydowała o wyniku. Tytuł Mistrza i Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Oświatowego w Skibniewie im. Marianny Frąckowiak wywalczyli uczniowie klasy III z Zespołu Oświatowego w Nowej Wsi. Byli to Julia Barcik, Kacper Brzezik i Mateusz Telak z panią Urszulą Lipińską. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury w składzie Urszula Lipińska, Danuta Odowska, Maria Rosocha, Halina Podbielska i Elżbieta Buczyńska.

Swoją obecnością zaszczycił nas pan Marcin Pasik wójt gminy Sokołów Podlaski, który wraz z panią  dyrektor Wiesława Kapustą pogratulował zwycięzcom oraz wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.