WYCIECZKA INTEGRACYJNA NA „FARMĘ ILUZJI” W MOŚCISKACH

23 maja 2014r. uczniowie klasy II wraz z rodzicami wyjechali na wycieczkę na „Farmę iluzji” do Mościsk koło Garwolina. Dzieci uczestniczyły w lekcji iluzji, która bardzo im się podobała. Rodzice przygotowali ognisko i cały czas towarzyszyli swoim pociechom podczas wycieczki. Najbardziej podobała się wszystkim „Latająca chata tajemnic”, ale pozostałe miejsca, które pokazywał nam przewodnik, również robiły ogromne wrażenie.  Dzieci miały też dużo czasu, żeby korzystać z atrakcji, które oferuje „Farma iluzji”.

Uczniowie przez cały rok oszczędzali pieniądze dzięki działającej w szkole SKO i przeznaczyły pewną kwotę na wyjazd, robiąc tym samym prezent swoim mamom z okazji Dnia Matki.

Wyjazd był cudowny. Wszyscy wrócili do domu pełni wrażeń. Dzięki tej wycieczce lepiej się poznaliśmy i bardziej się ze sobą zaprzyjaźniliśmy.

Małgorzata Patejko