Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2013 roku w Zespole Oświatowym w Skibniewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na akademię przybyli: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście. Oficjalną część uroczystości rozpoczęła Pani Dyrektor, witając serdecznie całą społeczność szkoły i składając życzenia wszystkim zgromadzonym.
Następnie odbyło się pożegnanie pani Joanny Pieniak – emerytowanej już pracownicy biblioteki gminnej, mieszczącej się w murach naszej szkoły. Nie obyło się bez chwili nostalgii i łez wzruszenia wśród obecnych.

Po krótkim wystąpieniu pani Joanny, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Angelika Trebnio zaprosiła wszystkich do obejrzenia krótkiego programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów z klas IV, VI  oraz I i II gimnazjum.

Następnie głos ponownie zabrała przewodnicząca SU, dziękując wszystkim nauczycielom za trud włożony w proces nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. Na zakończenie uczniowie wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom szkoły.

Małgorzata Kownacka

Renata Pliszka