Turniej piłkarski

14 marca 2017 r. w Zespole Oświatowym w Skibniewie w ramach projektu „Cyfrowobezpieczni.pl” odbył się halowy turniej piłki nożnej, który był połączony z prezentacją materiałów dotyczących bezpieczeństwa w sieci. W imprezie wzięły udział reprezentacje trzech szkół z terenu gminy Sokołów Podlaski oraz młodzież miejscowego gimnazjum.

Zawody piłkarskie w kategorii szkół podstawowych rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W inauguracyjnym meczu druga drużyna SP Skibniew uległa gościom z Grochowa 3:1. W drugim pojedynku spotkały się Nowa Wieś z pierwszą drużyną gospodarzy. Po zaciętym meczu górą okazał się Skibniew, zwyciężając 5:3. W trzecim meczu zagrali ze sobą goście, z tarczą z tego pojedynku wyszli zawodnicy z Nowej Wsi,wygrywając z Grochowem 6:1. Następnie na parkiet wybiegły dwie drużyny gospodarzy. Pierwsza łatwo uporała się z drugą, wygrywając 7:1. W kolejnym meczu zespół Skibniewa I pokonał Grochów, czym zapewnił sobie pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji i zdobył „Puchar Dyrektora Zespołu Oświatowego w Skibniewie. W ostatnim pojedynku Nowa Wieś 13:1 wygrała z drugą drużyną Skibniewa.

Zwycięzcy zawodów otrzymali z rąk paniwicedyrektor pamiątkowy puchar, a wszyscy uczestnicy medale.

Wyniki

SP Grochów - SP Skibniew II 3:1
SP Skibniew I – SP Nowa Wieś 5:3
SP Grochów – SP Nowa Wieś 1:6
SP Skibniew II - SP Skibniew I 1:7
SP Grochów – SP Skibniew I 0:4
SP Skibniew II – SP Nowa Wieś 1:13

Tabela końcowa

L.P. DRUŻYNA PUNKTY BILANS BRAMKOWY
1. Skibniew I 9 16-4
2. SP Nowa Wieś 6 1:6
3. SP Grochów 3 4-11
4. SP Skibniew II 0 3-17

Równolegle do turnieju szkół podstawowych rozgrywane były mecze gimnazjalistów w ramach mistrzostw szkoły w piłce nożnej. W kategorii chłopców zwyciężyli trzecioklasiści, a wśród dziewcząt uczennice klasy drugiej.

Chłopcy Wynik Dziewczęta Wynik
kl. II – kl. I 2:1 kl. II – kl. I 4:2
kl. I – kl. III 0:3 kl. II – kl. III 5:2
kl. II – III 0:2 kl. I – kl. III 4:2

Tabela końcowa

1. Kl. III 1. Kl. II
2. Kl. II 2. Kl. I
3. Kl.I 3. Kl. III