KOCHAM CIĘ, MAMO!

W piątek, 26 maja 2017 r., w przedszkolu miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Matki. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje mamy na krótki montaż słowno – muzyczny.

Na początku spotkania, do zebranych mam zwróciła się z serdecznymi życzeniami Pani Dyrektor, Wiesława Kapusta.

Kolejnym punktem uroczystości były występy dzieci. Maluchy i wychowankowie zerówek w odrębnych programach artystycznych dały pokaz swoich umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych. Występy wszystkich przedszkolaków przyjęte były jak zwykle entuzjastycznie. Zachwyceni rodzice z rozrzewnieniem i niedowierzaniem obserwowali poczynania swoich pociech. Następnie dzieci odśpiewały gromkie „Sto lat” i wręczyły Mamusiom własnoręcznie zrobione laurki, aby podziękować za wszystko, co dla nich zrobiły.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

L. Wierzbicka
E. Derlicka