WYCZIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

W dniach 12 - 13.06.2017 roku, odbyła się wycieczka w Góry Świętokrzyskie. W wycieczce uczestniczyło 34 uczniów z klas II-VI szkoły podstawowej.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zagnańska, gdzie zobaczyliśmy najpopularniejszy dąb w Polsce ,,Bartek”. Następnie wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy ruiny Zamku Królewskiego w Chęcinach. Na koniec dnia udaliśmy się na nocleg.

Drugi dzień rozpoczął się od wędrówki z Nowej Słupi na Święty Krzyż. Droga była niezwykle trudna do pokonania szczególnie dla najmłodszych, ale daliśmy radę. Zmęczeni wróciliśmy ,,Drogą Królewską” na obiad. Kolejną, szczególną atrakcją wycieczkibył udział w warsztatach lepienia porcelanowej róży. Do Skibniewa wróciliśmy szczęśliwi i pełni niezapomnianych wrażeń.

Wycieczkę ,,dodajemy do ulubionych” zajęć!