WYBORY MISTERA SZKOŁY 2016

6. października 2016 r., podczas dyskoteki zorganizowanej z okazji Dnia Chłopaka, odbyły się Wybory MISTERA SZKOŁY 2016 zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. W konkursie udział wzięli przedstawiciele klas IV - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum wytypowani przez płeć piękną w eliminacjach klasowych.

Zmagania kandydatów do tytułu mistera oceniało jury złożone z przedstawicielek rady pedagogicznej, pracowników obsługi i administracji i samorządu uczniowskiego w składzie: p. Mariola Pogorzelska, p. Renata Pliszka, p. Małgorzata Wyszomierska, Angelika Kotowska, Natalia Buczyńska, Kinga Zawadzka i Weronika Klukowska. Jury, oceniając występy zawodników, brało pod uwagę prezencję i urok osobisty, sprawność fizyczną, znajomość zasad savoir vivre, poczucie humoru, inteligencję i elokwencję, a także umiejętność radzenia sobie w sytuacjach z nietypowymi problemami. Kandydaci do tytułu mistera (Kuba Lipski z kl. IV, Kacper Retko z kl. V, Mateusz Orzeł z kl. VI szkoły podstawowej oraz Patryk Zawadzki z kl. I, Maciej Tomczuk z kl. II i Patryk Kuć z kl. III gimnazjum) wykazali się wieloma umiejętnościami, m. in.: sprawnością fizyczną, sprytem, refleksem, umiejętnością tańca, a także wiedzą z wielu dziedzin.

Zgodnie z protokołem jury, wyniki konkursu szkolnego WYBORY MISTERA SZKOŁY 2016 przedstawiają się następująco:

MISTER SZKOŁY 2016 – Patryk Zawadzki, kl. I G

I WICEMISTER – Kacper Retko, kl. V SP

II WICEMISTER – Kuba Lipski, kl. IV SP

III WICEMISTER – Patryk Kuć, kl. III G

MISTER PUBLICZNOŚCI – Kacper Retko, kl. V SP

MISTER OBIEKTYWU – Kuba Lipski, kl. IV SP

Zwycięzcy zostali udekorowani okazjonalnymi szarfami i nagrodzeni gromkimi brawami, otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.
Joanna Próchenko