ŚWIĘTO KLASY I

18 października na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tego dnia dzieci obchodziły ŚWIĘTO KLASY I.

Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie, które złożyły na sztandar szkoły. Dzieci obiecały, że będą dobrym Polakiem, będą dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły oraz sumiennie wywiązywać się z powierzonych obowiązków, a także swoim zachowaniem i nauką będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani dyrektor Wiesława Kapusta uroczyście pasowała ich na uczniów.

Wyjątkową atmosferę tego dnia dopełniła wspólna, wesoła zabawa i rywalizacja o tytuł SUPER PIERWSZAKA. Pierwszoklasiści niezwykle chętnie i z zapałem brali udział we wszystkich grach i konkursach zorganizowanych przez wychowawcę klasy. Nie zabrakło wielu okazji do śmiechu i radości!

Na koniec, wypijając specjalny eliksir mądrości i odwagi, udowodniły, że wszyscy bez wyjątku zasługują na miano SUPER PIERWSZAKA. W nagrodę każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki ufundowane przez rodziców i szkołę.

Agnieszka Borkowska