ANDRZEJKI

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Tradycji stało się zadość i również w Zespole Oświatowym w Skibniewie 24 listopada odbył się wieczór andrzejkowy.

Od godziny 13 świetnie bawili się ucz. kl. 0- IV. Do nich dołączyły pięknie, kolorowo przebrane dzieci z przedszkola. Uczniowie tworzyli barwne korowody i przy dźwiękach skocznej muzyki bawili się wspaniale.

Uczniowie klas V i VI oraz gimnazjum rozpoczęli zabawę o godz. 16. Podczas trwania dyskoteki można było skorzystać z tradycyjnych wróżb andrzejkowych. Dla zgłodniałych i spragnionych czekał bufet w którym można było zjeść ciepłe tosty oraz zaspokoić pragnienie pysznymi sokami.

Na tegorocznych Andrzejkach wszyscy bawili się świetnie.

Anna Miklas,
Edyta Smolik,